pufen5424vdc5a_17lcd
Documents
Type Titre
pdf Fiche technique
NL FR
NL FR
SEFICA
PUF-EN54/24VDC-5A_17LCD
Geschakelde lader/voeding 24VDC, Vermogen: 5A bij continu gebruik(Io 4,0A + Ilad 1,0A), Afmetinge